Regulamin

Ośrodek Wczasowy Za Lasem

1. Pokój w Ośrodku Wczasowym Za Lasem wynajmowany jest na doby. Istnieje możliwość przedłużenia doby w miarę posiadanych możliwości. Gość powinien zgłosić chęć przed godziną 10:00.

2. Doba hotelowa w Ośrodku Wczasowym Za Lasem trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu i do godziny 12:00 w dniu wyjazdu. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje wyłącznie w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej.

3. Cisza nocna obowiązuje od godziny 23:00 do godziny 7:00.

4. Osoba odpowiedzialna za dany pokój jest zobowiązana do wypełnienia karty meldunkowej. Dane osobowe przetwarzane są przez Ośrodek Wczasowy Za Lasem tylko i wyłącznie do celów ewidencji i rachunkowości. W związku z tym Gość powinien przedstawić się ważnym dokumentem tożsamości ( dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna lub studencka, legitymacja z ZUS).

5. Dokumentem upoważniającym do korzystania z usług w naszym Ośrodku jest dowód wpłaty potwierdzający zapłatę zadatku na rachunek bankowy. Zadatek przepada w momencie rezygnacji z przez Klienta.

6. Rozliczenie za pobyt można dokonać gotówką lub kartą płatniczą. W razie skrócenia pobytu nie spowoduje zwrotu kosztów z tytułu nie wykorzystanych usług hotelarskich.

7. Klient zobowiązany jest do natychmiastowego poinformowania osoby odpowiedzialnej za przekazywanie kluczy o ewentualnych szkodach i brakach zastanych w pokoju zaraz po przyjeździe, lecz przed wprowadzeniem się należy sprawdzić meble, okna, i urządzenia znajdujące się w pokoju.

8. W przypadku wystąpienia szkody Gość zobowiązany jest do pokrycia kosztów związanych z naprawą zniszczonych przedmiotów oraz usunięcia szkód.

9. Każdy z Gości zobowiązany jest do poszanowania mienia Właścicieli oraz przestrzegania ogólnie przyjętych zasad porządku publicznego. W przypadku stwierdzenia dewastacji lub rażącego naruszenia porządku publicznego Właściciel lub osoba upoważniona ma prawo i obowiązek do natychmiastowego zerwania umowy włącznie.

10. Gość zobowiązany jest do należytego zabezpieczenia pokoju, dokładnego zamknięcia drzwi wejściowych oraz okien przy każdorazowym opuszczaniu pokoju. Klucze należy starannie przechowywać (istnieje możliwość pozostawienia kluczy na recepcji). W razie zgubienia klucza przez Klienta naliczona jest opłata w wysokości 100 złotych.

11. Pokój sprzątany jest po wyjeździe Gościa.

12. Ośrodek Wczasowy Za Lasem nie ponosi odpowiedzialności w czasie pobytu Gościa za niedogodności spowodowane czasowym brakiem prądu, wody, TV przez podwykonawców.

13. Cena usług świadczonych w Ośrodku Wczasowym Za Lasem nie obejmuje ubezpieczeń, więc Klient korzysta z usług na własne ryzyko, a właściciel nie odpowiada za kradzieże, szkody i zniszczenia majątku oraz doznane urazy podczas całego pobytu Klienta.

14. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, używania urządzeń mogących wytworzyć zagrożenia pożarowe. ( Zgodnie z ustawą z dnia 9 listopada 1995 roku Dz.U. 1996 Nr 10 poz. 55 o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych grozi do 500 złotych grzywny.)

15. Osoby niepełnoletnie nie mogą przebywać w pokoju bez opieki osoby dorosłej.

16. W Ośrodku Wczasowym Za Lasem posiłki serwowane są w następujących godzinach:
• Śniadania od godziny 8:00 do godziny 10:00,
• Obiadokolacja od godziny 16:00 do godziny 18:00.

17. W razie pobytu grupy zorganizowanej godziny posiłków ustalane są na recepcji.

18. Klienci korzystający z noclegu ze śniadaniem mają prawo do skorzystania z obiadokolacji tylko i wyłącznie w momencie zgłoszenia chęci w recepcji do godziny 10:00.

19. Podczas pobytu dostają Państwo bilet całodniowy w cenie 10 złotych na Termy Szaflary, Osiedle Nowe 20, Szaflary. Opłata pobierana jest bezpośrednio w kasie na basenach geotermalnych.

20. Wyposażenie pokoi:
• Łóżka pojedyncze z możliwością wstawienia panelu łączącego,
• Meble: szafa ( wieszaki na ubrania), szafki nocne, krzesła, stół,
• Czajnik, filiżanki,
• Łazienka w pełni wyposażona ( ręczniki oraz mydełka),

21. Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci od 2 do 12 lat. Dzieci przebywające w tym miejscu muszą być pod nadzorem osoby dorosłej. Na terenie placu zabaw jest zakaz wprowadzania zwierząt domowych.

22. Na świetlicy do dyspozycji Gościa jest stół do ping-pong’a oraz stół bilardowy.

23. Dzieci do lat 10 nie mogą poruszać się windą bez osoby dorosłej.

24. W poszczególnych pokojach znajduje się balkon.

25. Ośrodek Wczasowy Za Lasem akceptuje wprowadzanie zwierząt domowych po wcześniejszym zgłoszeniu właścicielom lub osoby upoważnionej.

26. Zabronione jest korzystanie z grilla/ogniska bez zgody właściciela lub osoby upoważnionej. Istnieje możliwość kupna odpowiedniej ilości drewna w kwocie 20 złotych.

27. W budynku zabronione jest poruszanie się w butach narciarskich. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiany sprzęt narciarski w narciarni.

28. Parking przy Ośrodku Wczasowym Za Lasem jest niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody oraz kradzieże samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.

29. Przedmioty znalezione w pokoju przetrzymywane są przez okres 3 miesięcy. Po upływie tego terminu rzeczy przekazywane są na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

30. Na terenie Ośrodka Wczasowego Za Lasem zabronione jest również:
• Zakłócanie spokoju i wypoczynku innym Gościom,
• Zaśmiecanie i zabrudzanie Ośrodka,
• Niszczenie zieleni.

31. Recepcja czynna jest od godziny 8:30 do godziny 20:00. Po godzinie zamknięcia recepcji istnieje możliwość kontaktu telefonicznego ( 605 344 545 ).

32. Personel Ośrodka Wczasowego Za Lasem służy naszym Gościom wszelką pomocą i jest do Państwa dyspozycji.